Najczęściej oglądane - Kolej
|
MRD 421546 odsłonOstrów Mazowiecka - zorganizowany przez TurKol, w ramach projektu PODLASIE '19, pociąg specjalny OSTROVIA relacji Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka zbliża się do semafora wjazdowego stacji Ostrów Mazowiecka.
|
|
SU42-53646 odsłonWarszawa Górce, odc. Warszawa Jelonki - Radiowo - SU42-536 z pociągiem specjalnym PASJONAT relacji Słotwiny - Warszawa Główna Towarowa - Radiowo przejeżdża koło stawu Jeziorzec.
|
|
ET22-00346 odsłonGrzegorzewo, odc. Tłuszcz - Mostówka - ET22-003 z ładownym składem węglarek jedzie w kierunku Ostrołęki.
|
|
MRD 425546 odsłonPruszków, odc. Pruszków - Komorów WKD - zorganizowany przez TurKol w ramach projektu MAZOWSZE '22 pociąg specjalny PROMOTOR wjeżdża na łącznicę Pruszków - Komorów WKD łączącą sieć PKP PLK z WKD.
|
|
MR 405546 odsłonKomorów, odc. Pruszków - Komorów WKD - zorganizowany przez TurKol w ramach projektu MAZOWSZE '22 pociąg specjalny PROMOTOR przemierza ostatnie metry łącznicy Pruszków - Komorów WKD. Pociąg za chwilę wjedzie na stację w Komorowie.
|
|
36WEhd-00346 odsłonPoznań Główny - 36WEhd-003 obsługujący pociąg relacji Poznań Główny - Wągrowiec podstawia się na tor przy peronie 3.
|
|
ET22-592 i 15D-11446 odsłonCzarny Las, odc. Góra Kalwaria - Czachówek Wschodni - w kierunku Góry Kalwarii zmierza skład cystern prowadzony przez ET22-592. Mija go jadący w kierunku Tarczyna skład kontenerów prowadzony przez 15D-114.
|
|
Lxd2-33245 odsłonSkowronno Górne, odc. Umianowice - Pińczów - Lxd2-332 niespiesznie prowadzi skład pociągu relacji Umianowice - Pińczów, z okien którego pasażerowie mogą podziwiać występujące na Ponidziu relikty roślinności stepowej.
|
|
Tx111245 odsłonNowe Trzciano - pociąg specjalny z Tx1112 wolno toczy się w kierunku ładowni Sosnowik.
|
|
Lxd2-24045 odsłonUjma Mała, odc. Nieszawa-Waganiec - Dobre Kujawskie - w późnym jesiennym słońcu Lxd2-240 prowadzi skład załadowany burakami cukrowymi przeznaczonymi dla Cukrowni Dobre w kierunku stacji w Dobrem.
|
|
Lxd2-33345 odsłonMotkowice - Lxd2-333 z pociągiem specjalnym Ostatnim Towosem przez Ponidzie czeka na godzinę odjazdu na stacji w Motkowicach.
|
|
ST43-36645 odsłonKorzenica - ST43-366 ze składem pociągu RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE zbliża się do p.o. Korzenica.
|
|
ST43-36645 odsłonDziewięcierz, odc. Horyniec Zdrój - Wercharta, imprezowy pociąg RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE dostojnie zmierza w kierunku Werchraty.
|
|
Las49-334345 odsłonMiasteczko Śląskie - pociąg Nocna Szychta na GKW skończył bieg i oczekuje na zmianę czoła.
|
|
Lxd2-33345 odsłonBorki - Lxd2-333 z pociągiem Towarowym przez Ponidzie przejeżdża przez wieś Borki.
|
|
Lxd2-37345 odsłonRudy - Lxd2-373 ze składem pociągu specjalnego oczekuje na godzinę planowego odjazdu.
|
|
Lxd2-37345 odsłonRudy, odc. Rudy - Paproć - Lxd2-373 prowadzi skład węglarek w kierunku Rybnika-Stodół.
|
|
Lxd2-37345 odsłonRudy, odc. Rudy - Paproć - Lxd2-373 prowadzi skład węglarek w kierunku Rybnika-Stodół zbliżając się do tarczy ostrzegawczej ToA odnoszącej się do semafora wjazdowego na stację w Rudach.
|
|
Lxd2-37345 odsłonRudy, odc. Paproć - Rudy - Lxd2-373 ze składem 7 węglarek Ziehla jedzie w kierunku stacji w Rudach. Przed nim uczestników przejazdu specjalnego wiezie MBxd2-218.
|
|
VT628-018+008 i VT627-10145 odsłonRadzymin - VT628-018+008 obsługujący pociąg relacji Warszawa Gdańska - Tłuszcz krzyżuje się na stacji w Radzyminie z VT627-101 jadącym jako pociąg relacji Tłuszcz - Sierpc.
|
|
WLs50-3 i V10C-145 odsłonPłociczno-Tartak - na stacji w Płocicznie-Tartaku oczekują na odjazd WLs50-3 z z pociągiem turystycznym relacji Płociczno-Tartak - Krusznik oraz V10C-1 z pociągiem specjalnym V10C do Krusznika.
|
|
Px48-175245 odsłonEłk Wąsk. - Px48-1752 z pociągiem specjalnym Kopciuchem z "towosem" po Mazurach oczekuje na wyjazd ze stacji Ełk Wąsk.
|
|
MR 405545 odsłonKomorów, odc. Komorów WKD - Pruszków - zorganizowany przez TurKol w ramach projektu MAZOWSZE '22 pociąg specjalny PROMOTOR jedzie wzdłuż ul. Żwirowej w Komorowie.
|
|
Lxd2-46545 odsłonPiaseczno Miasto Wąsk. - Lxd2-465 zjeżdża do lokomotywowni.
|
|
SN61-13944 odsłonSN61-139 jako pociąg specjalny z Nowej Soli do Cybinki przez Wolsztyn, Sulechów przejeżdża przez mostek nad ciekiem wodnym w okolicach miejscowości Chwalim.
|
|
SN61-13944 odsłonCigacice Port - pociąg specjalny do Cybinki obsługiwany SN61-139 w trakcie krótkiego postoju w porcie rzecznym nad Odrą.
|
|
Lxd2-46544 odsłon Zalesie Dolne - Lxd2-465 z "Pociągiem do chmur" przejeżdża przez p.o. Zalesie Dolne w drodze do Tarczyna Wąsk.
|
|
Lxd2-33344 odsłonJasionna - oświetlony jesiennym słońcem pociąg Ostatnim Towosem przez Ponidzie prowadzony przez Lxd2-333 zbliża się do stacji Jasionna.
|
|
Lxd2-33344 odsłonWygoda - Lxd2-333 z pociągiem specjalnym Ostatnim Towosem przez Ponidzie za chwilę przejedzie pod wiaduktem linii LHS.
|
|
Lxd2-33344 odsłonPociąg specjalny Wąskim torem przez Ponidzie w czasie postoju na stacji Umianowice.
|
|
ST43-36644 odsłonNowa Grobla - ST43-366 z pociągiem specjalnym RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE wyjeżdża z dawnej stacji Nowa Grobla.
|
|
ST43-36644 odsłonKoszele, odc. Bełżec - Susiec - ST43-366 z pociągiem specjalnym RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE przejeżdża przez Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej.
|
|
Px48-175644 odsłonPłaczki - pociąg specjalny z Zaniemyśla do Środy Miasto, prowadzony przez Px48-1756, zbliża się do p.o. Annopole.
|
|
SM42-609 i 6Dg-18144 odsłonJeziorna - po przyprowadzeniu beczek z EC Siekierki SM42-609 zmienia tor i za chwilę podepnie się na koniec pociągu z węglem przeznaczonego dla EC Siekierki, który obsługiwała TEM2-286. Natomiast widoczna na drugim planie 6Dg-181, po zwolnieniu głowicy przez SM42-609, podepnie się do składu beczek, który następnie poprowadzi do stacji Warszawa Okęcie.
|
|
Las49-334344 odsłonBytom - Las49-3343 z pociągiem specjalnym Nocna Szychta na GKW stoi na stacji Sucha Góra.
|
|
Las49-3343 i 631[S]2744 odsłonMiasteczko Śląskie - Las49-3343 prowadzący pociąg Nocna Szychta na GKW w trakcie wodowania z wozu bojowego PSP 631[S]27.
|
|
Lxd2-33344 odsłonWygoda - w oczekiwaniu na LHS, który jednakże nie przyjechał, czyli Lxd2-333 z pociągiem Towarowym przez Ponidzie stoi pod wiaduktem linii LHS.
|
|
Lxd2-33344 odsłonMotkowice - Lxd2-333 z pociągiem Towarowym przez Ponidzie jedzie w kierunku stacji w Motkowicach.
|
|
Lxd2-33344 odsłonMotkowice - Lxd2-333 z pociągiem Towarowym przez Ponidzie wyjeżdża ze stacji w Motkowicach w kierunku Pińczowa.
|
|
MBxd2-21844 odsłonRudy, odc. Rudy - Paproć - MBxd2-218 jedzie se stacji w Rudach w kierunku Rybnika-Stodół.
|
|
Lxd2-37344 odsłonRudy - Lxd2-373 ze składem węglarek, jadący jako pociąg ze Stanicy Wąsk. do Rud, zbliża się do wiaduktu linii należącej do KP Kotlarnia.
|
|
Px48-175644 odsłonZaniemyśl - Px48-1756 z pociągiem specjalnym Średzka noc z parowozem ze stacji Środa Wlkp. Miasto skończył bieg na stacji w Zaniemyślu.
|
|
Szutrówki z JMHD44 odsłonŚmigiel - skład szutrówek z JMHD stoi na stacji w Śmiglu.
|
|
Lxd2-26644 odsłonNietążkowo - Lxd2-266 z pociągiem specjalnym do Starego Bojanowa zbliża się do wiaduktu trasy S5.
|
|
MBxd2-22344 odsłonZiemin - MBxd2-223 obsługujący pociąg ze Starego Bojanowa Wąsk. do Wielichowa przez Śmigiel przeciska się przy zabudowaniach gospodarskich w miejscowości Ziemin.
|
|
ET22-91644 odsłonStare Bosewo, odc. Przetycz - Wyszków - ET22-916 wyjeżdża w kierunku Wyszkowa ze stacji Przetycz. Skład mija semafor wjazdowy A1/2.
|
|
Px48-1752 i Ty2-128544 odsłonEłk Wąsk. - Px48-1752 wyjeżdża ze składem turystycznym do Sypitek. Skład wąskotorowy przejeżdża obok ustawionego na wystawie Ty2-1285.
|
|
Lxd2-47844 odsłonGryfice - Lxd2-478 z pociągiem z Pogorzelicy do Gryfic Wąsk. przez Trzęsacz kończy bieg na stacji Gryfice Wąsk.
|
|
plików: 2542, stron: 53 |
|
|
|
|
|
7 | |
|
|
|
|