Lxd2-465111 odsłonLesznowola, odc. Grójec - Tarczyn - Lxd2-465 prowadzi pociąg turystyczny w relacji Grójec - Piaseczno Miasto. Skład mija stawy hodowlane zorganizowane wzdłuż rzeki Jeziorki w miejscowości Kośmin.
Lxd2-46527 odsłonRunów, odc. Szczaki-Złotokłos - Piaseczno - Lxd2-465 z pociągiem turystycznym z Grójca do Piaseczna Miasta przejeżdża przez las runowski.
Lxd2-323106 odsłonMława Wąsk. - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. oczekuje na godzinę odjazdu.
Lxd2-32353 odsłonMichałowo - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. przejeżdża koło terenów leśnych niedaleko miejscowości Michałowo.
Lxd2-32349 odsłonNosarzewo Borowe - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. przecina drogę lokalną koło miejscowości Nosarzewo Borowe.
Lxd2-32357 odsłonGrudusk - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. w czasie postoju na stacji Grudusk.
Lxd2-32354 odsłonObrębiec - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. zbliża się do mostku przerzuconego nad dopływem rzeki Węgierki.
Lxd2-32352 odsłonKlewki - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. przecina drogę lokalną koło miejscowości Klewki.
Lxd2-32352 odsłonKlewki Wąsk. - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz.
Lxd2-32349 odsłonKrasne - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. za chwilę dojedzie do stacji Krasne.
Lxd2-32374 odsłonPrzasnysz - Lxd2-323 z pociągiem relacji Maków Maz. - Mława Wąsk. wyjeżdża ze stacji Przasnysz Miasto.
Lxd2-32358 odsłonOdcinek Przasnysz - Grudusk - Lxd2-323 z pociągiem relacji Maków Maz. - Mława Wąsk. przemierza mazowieckie pola.
MBxd1-20126 odsłonOstrowy Wąsk. - MBxd1-201 jako pociąg do Krośniewic Miasta oczekuje na planową godzinę odjazdu.
MBxd1-20121 odsłonOstrowy Cukrownia - MBxd1-201 obsługujący pociąg relacji Ostrowy Wąsk. - Krośniewice Miasto stoi na stacji Ostrowy Cukrownia.
MBxd1-20122 odsłonKrośniewice Miasto - MBxd1-201 obsługujący pociąg z Ostrów Wąsk. skończył bieg.
Wmc-037 i MBxd1-20144 odsłonKrośniewice Miasto - po stacji w Krośniewicach żwawo przemieszcza się brygada torowa swoją Wmc-tą. Natomiast z szopy wyjeżdża MBxd1-201, który tego dnia obsługiwał m.in. pociągi do Ostrów.
MBxd1-20321 odsłonJózefowo, odc. Nowa Wieś Kuj. - Zbijewo - MBxd1-203 jedzie w kierunku Boniewa. Wagon obsługiwał pociąg relacji Krośniewice - Boniewo.
MBxd1-20319 odsłonCetty - MBxd1-203 jako pociąg z Krośniewic do Boniewa oczekuje godziny odjazdu ze stacji Cetty.
MBxd1-20323 odsłonOsiecz - MBxd1-203 obsługujący pociąg z Krośniewic do Boniewa stoi na p.o. Osiecz.
MBxd1-20319 odsłonBoniewo - MBxd1-203 obsługujący pociąg relacji Boniewo - Krośniewice oczekuje na rozkładową godzinę odjazdu.
MBxd1-20315 odsłonDąbrowice Kujawskie - MBxd1-203 w obsłudze pociągu z Boniewa do Krośniewic oczekuje na odjazd z p.o. Dąbrowice Kujawskie.
MBxd2-22334 odsłonŚmigiel - MBxd2-223 obsługujący pociąg relacji Stare Bojanowo Wąsk. - Śmigiel skończył bieg.
MBxd2-21825 odsłonWilkowo Polskie - MBxd2-218 obsługujący pociąg ze Śmigla do Śniat stoi na p.o. Wilkowo Polskie.
MBxd2-21827 odsłonWilkowo Polskie - MBxd2-218 obsługujący pociąg ze Śmigla do Śniat wyjeżdża z miejscowości Wilkowo Polskie.
Lxd2-33838 odsłonŚmigiel - Lxd2-338 stoi na terenie lokomotywowni w Śmiglu.
Px48-176554 odsłonŚmigiel - Px48-1765 stoi na tyłach lokomotywowni w Śmiglu.
MBxd2-22332 odsłonŚmigiel - MBxd2-223 obsługujący pociąg ze Starego Bojanowa Wąsk. do Wielichowa wjeżdża na stację w Śmiglu.
MBxd2-22329 odsłonŚmigiel - MBxd2-223 jadący jako pociąg ze Starego Bojanowa Wąsk. do Wielichowa wjeżdża na stację w Śmiglu.
MBxd2-218 i MBxd2-22321 odsłonŚmigiel - "motorówki" oczekują na czas odjazdu. Po prawej MBxd2-223 jako pociąg relacji Śmigiel - Wielichowo, a po prawej MBxd2-218 jako pociąg relacji Śmigiel - Stare Bojanowo Wąsk.
MBxd2-22333 odsłonŚniaty - MBxd2-223 obsługujący pociąg pociąg ze Starego Bojanowa Wąsk. do Wielichowa stoi na p.o. Śniaty.
MBxd2-22340 odsłonZiemin - MBxd2-223 obsługujący pociąg ze Starego Bojanowa Wąsk. do Wielichowa przez Śmigiel przeciska się przy zabudowaniach gospodarskich w miejscowości Ziemin.
MBxd2-22325 odsłonWielichowo - MBxd2-223 skończył bieg jako pociąg relacji Stare Bojanowo Wąsk. - Śmigiel - Wielichowo.
MBxd2-22330 odsłonWielichowo - na rozkładowy czas odjazdu oczekuje MBxd2-223 obsługujący tego dnia parę pociągów łączących Stare Bojanowo z Wielichowem.
MBxd2-22332 odsłonZiemin - MBxd2-223 obsługujący pociąg z Wielichowa do Starego Bojanowa przejeżdża przez most na Północnym Kanale Obry.
MBxd2-22331 odsłonŚniaty - MBxd2-223 obsługujący pociąg z Wielichowa do Starego Bojanowa przejeżdża przez lasek zlokalizowany pomiędzy p.o. Ziemin, a p.o. Śniaty.
MBxd2-22331 odsłonŻegrowo - MBxd2-223 w obsłudze pociągu relacji Wielichowo - Śmigiel - Stare Bojanowo Wąsk. oczekuje na odjazd z p.o. Żegrowo.
MBxd2-22335 odsłonStare Bojanowo Wąsk. - MBxd2-223 obsługujący pociąg relacji Wielichowo - Śmigiel - Stare Bojanowo Wąsk. skończył bieg.
MBxd2-22338 odsłonStare Bojanowo Wąsk. - MBxd2-223 obsługujący pociąg relacji Stare Bojanowo Wąsk. - Śmigiel oczekuje na godzinę odjazdu.
Tx-207120 odsłonCzarna Białostocka - złomowa Tx-207 wraz z Tx-203 czekają na swój los.
Tx111263 odsłonCzarna Białostocka - Tx1112 wyjeżdża z terenu lokomotywowni.
Tx111256 odsłonCzarna Białostocka - Tx1112 w trakcie nawęglania.
Tx111255 odsłonCzarna Białostocka - HF-ka w trakcie obrotu na trójkącie.
Tx111257 odsłonCzarna Białostocka - przygotowania do odjazdu pociągu do Walił.
Tx111257 odsłonCzarna Białostocka - dyżurny ruchu podał sygnał Rd1 i przygoda z HF-ką na szlaku rozpoczęła się :)
Tx111250 odsłonCzarna Białostocka - Tx1112 przejeżdża przez wiadukt nad stacją normalnotorową. Ciąg dalszy wyprawy przez Puszczę Knyszyńską :)
Tx111224 odsłonCzarna Białostocka - Tx1112 z pociągiem z Czarnej Białostockiej do Walił przejeżdża przez wiadukt nad linią Warszawa - Kuźnica Białostocka.
Tx111253 odsłon Buksztel - HF-ka wyjeżdża z terenu Czarnej Białostockiej i powoli jedzie w kierunku Kopnej Góry.
Tx111257 odsłonZacisze - pociąg dojeżdża do dawnego odgałęzienia linii. Jedziemy dalej w kierunku Walił.