Najczęściej oglądane
|
Px48-175633 odsłonPolwica - pociąg specjalny z Zaniemyśla do Środy Miasto, obsługiwany przez Px48-1756, cofa się do najazdu na p.o. w Polwicy.
|
|
Las49-334333 odsłonTarnowskie Góry - pociąg specjalny Nocna Szychta na GKW, w drodze do Miasteczka Śląskiego, jedzie wzdłuż ul. Fabrycznej w Tarnowskich Górach.
|
|
Lxd2-33333 odsłonUmianowice - Lxd2-333 z pociągiem Towarowym przez Ponidzie przejeżdża wzdłuż starorzecza Nidy zlokalizowanego we wsi Umianowice.
|
|
Lxd2-37333 odsłonRudy - Lxd2-373 ze składem pociągu specjalnego oczekuje na godzinę planowego odjazdu.
|
|
Lxd2-26633 odsłonŚmigiel - Lxd2-266 z pociągiem specjalnym do Starego Bojanowa wyjeżdża ze stacji w Śmiglu. Pociąg przejeżdża przez przejazd w ciągu ul. Krasickiego.
|
|
Lxd2-26633 odsłonNietążkowo - Lxd2-266 z pociągiem specjalnym do Starego Bojanowa zbliża się do wiaduktu trasy S5.
|
|
Lyd1-25033 odsłonKowalew - Lyd1-250 z pociągiem turystycznym do Pleszewa Miasta oczekuje na planowy odjazd ze stacji Pleszew Wąsk.
|
|
MBxd2-22333 odsłonŚniaty - MBxd2-223 obsługujący pociąg pociąg ze Starego Bojanowa Wąsk. do Wielichowa stoi na p.o. Śniaty.
|
|
Lxd2-478+Lxd2-47233 odsłonGryfice - pociąg specjalny Towarowym Nad Morze skończył bieg na stacji Gryfice Wąsk.
|
|
Px48-175233 odsłonSypitki - Px48-1752 z pociągiem specjalnym Kopciuchem z "towosem" po Mazurach zbliża się do stacji w Sypitkach.
|
|
ER75-001+01333 odsłonWarszawa Wesoła, odc. Warszawa Rembertów - Sulejówek-Miłosna - skład ER75-001+013 obsługujący pociąg relacji Warszawa Zachodnia - Siedlce zbliża się do p.o. Warszawa Wesoła.
|
|
MR 405533 odsłonKomorów, odc. Komorów WKD - Pruszków - zorganizowany przez TurKol w ramach projektu MAZOWSZE '22 pociąg specjalny PROMOTOR jedzie wzdłuż ul. Żwirowej w Komorowie.
|
|
Lxd2-29733 odsłonKarczmiska - pociąg specjalny Z sercem do Nałęczowa podstawia się w peron stacji Karczmiska.
|
|
Lxd2-465 i MBxd2-30233 odsłonPiaseczno Miasto Wąsk. - Lxd2-465 z połową składu pociągu specjalnego W lata 90. z Lxd2-465 oraz MBxd2-302 prezentują się na terenie stacji.
|
|
MBxd2-30233 odsłonPiaseczno Miasto Wąsk. - MBxd2-302 zjeżdża do lokomotywowni.
|
|
Lxd2-46532 odsłonGłosków-Letnisko - Lxd2-465 z pociągiem do Piaseczna Miasta Wąsk. przejeżdża przez mostek na rzeczce Struga.
|
|
MAN LE 18.280/Hartman #WH 2064532 odsłonWarszawa Służewiec, odcinek Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina - należący do PKP PLK SA ratowniczy pojazd drogowo-kolejowy, MAN LE 18.280/Hartman #WH 20645, jedzie na stację Warszawa Lotnisko Chopina w ramach akcji ratowniczej po wykolejeniu pociągu SKM Warszawa.
|
|
SA106-013 32 odsłonSzlachta - opóźniony pociąg osobowy z Laskowic Pomorskich do Czerska wjeżdża na stację Szlachta.
|
|
ST44-94932 odsłonSzlachta - ST44-949 w czasie fotostopu przy semaforze wjazdowym do stacji Szlachta od strony Tlenia.
|
|
ST44-94932 odsłonOkolice Wierzchucina - spotkanie pojazdów z epoki - ST44-949 z Bipą jako pociąg specjalny do Koronowa i ciągnik rolniczy.
|
|
ST44-94932 odsłonST44-949 z pociągiem specjalnym do Koronowa mija podany semafor wjazdowy do stacji Wierzchucin.
|
|
ST44-94932 odsłonST44-949 z pociągiem specjalnym do Koronowa wjeżdża na stację Pruszcz-Bagienica.
|
|
Lxd2-26432 odsłonBoguszyce, odc. Głuchów - Rawa Mazowiecka - Lxd2-264 z pociągiem służbowym z Rogowa do Rawy Mazowieckiej przejeżdża przez p.o. Boguszyce.
|
|
Lxd2-33332 odsłonUmianowice - Lxd2-333 z pociągiem specjalnym Ostatnim Towosem przez Ponidzie przejeżdża przez najdłuższą z estakad położonych na terenie zalewowym rzeki Nidy.
|
|
Lxd2-33332 odsłonHajdaszek - Lxd2-333 z pociągiem specjalnym Ostatnim Towosem przez Ponidzie wjeżdża na stację w Hajdaszku od strony Sędziejowic.
Niestety był to pozorowany wjazd pociągu, gdyż kilka metrów za pociągiem znajduje się zaasfaltowany przejazd przez DW766.
|
|
Lxd2-33332 odsłonUmianowice - Lxd2-333 z pociągiem specjalnym Ostatnim Towosem przez Ponidzie w drodze z Hajdaszka do Umianowic przejeżdża w ostatnich chwilach dnia przez mostek na Strudze Chwałowickiej.
|
|
Lxd2-33332 odsłonPociąg specjalny Wąskim torem przez Ponidzie przejeżdża przez p.o. Jasionna.
|
|
Lxd2-33332 odsłonLxd2-333 z pociągiem specjalnym Wąskim torem przez Ponidzie jedzie szlakiem Umianowice - Pińczów.
|
|
Lxd2-33332 odsłonHajdaszek - Lxd2-333 z pociągiem specjalnym Wąskim torem przez Ponidzie jedzie z Umianowic w kierunku stacji w Hajdaszku.
|
|
SA106-00832 odsłonMrągowo, szlak Mrągowo - Mikołajki - SA106-008 z bonanzą jako pociąg relacji Olsztyn Główny - Ełk przez Mrągowo, Mikołajki, Orzysz wyjechał ze stacji Mrągowo i zbliża się do wiaduktu w ciągu ul. Słonecznej.
|
|
Lxd2-24132 odsłonMichorzewo - Lxd2-241 z pociągiem specjalnym z Opalenicy Wąsk. do Dusznik Wlkp. stoi na p.o. Michorzewo.
|
|
SM42-52332 odsłonRecz - SM42-523 z pociągiem specjalnym Jesień z SM42 jedzie w kierunku Wałcza na tle panoramy miasta Recz z charakterystycznym kościołem p.w. Chrystusa Króla.
|
|
182 070-332 odsłonCzachówek Środkowy - skład beczek prowadzony CTL-owską 182 070-3 hamuje przed semaforem wjazdowym podg. Czachówek Zachodni. Pod semaforem postoi dobre 20 minut, gdyż od Czachówka Zachodniego do Tarczyna ruch był prowadzony jednotorowo, a szlak był zajęty przez ET22-1093 ze składem węglarek.
|
|
Dalej się nie da...32 odsłonGóra Śląska - w tym miejscu kończy się dawny tor szlakowy do Głogowa. Dalej pojechać się nie da...
|
|
ET21-7032 odsłonGniezno - należąca do CTL Logistics Sp z o.o. ET21-70 ze składem beczek oczekuje na wolną drogę w kierunku Poznania.
|
|
Lxd2-33332 odsłonStawy, odcinek Motkowice - Umianowice | Lxd2-333 w ostatnim dniu rozkładowego kursowania Świętokrzyskiej Kolejki Dojazdowej przejeżdża przez most na Nidzie w drodze z Jędrzejowa do Pińczowa.
|
|
Px48-175632 odsłonŚroda Wlkp. - ostatnie chwile pod parowozownią, a za chwilę Px48-1756 rozpocznie manewry przy pociągu specjalnym do Zaniemyśla.
|
|
Px48-175632 odsłonŚnieciska - pociąg specjalny do Zaniemyśla, prowadzony przez Px48-1756, oczekuje na p.o. Śnieciska na godzinę odjazdu.
|
|
Px48-175632 odsłonŚnieciska - pociąg specjalny do Zaniemyśla, prowadzony przez Px48-1756, za chwilę odjedzie z p.o. Śnieciska.
|
|
Px48-175632 odsłonZaniemyśl - Px48-1756 rusza ze stacji początkowej z pociągiem specjalnym do Środy Miasto.
|
|
JT42CWR #6618032 odsłonPiaseczno - Class66 #66180 jedzie luzem do stacji w Jeziornej. Tam podejmie próżny skład węglarek z EC Siekierki, który następnie poprowadzi do stacji Warszawa Okęcie.
|
|
Lxd2-37332 odsłonRudy, odc. Rudy - Paproć - Lxd2-373 prowadzi skład węglarek w kierunku Rybnika-Stodół.
|
|
WLs150-723432 odsłonBachorce - należąca do cukrowni Kruszwica WLs150-7234 (nr zakładowy 11, ex. Lyd1-225) z pociągiem z burakami z ładowni Zakrzewo przejeżdża przez drogę lokalną w okolicy wsi Bachorce.
|
|
Px48-191932 odsłonGniezno Wąsk. - Px48-1919 podstawia w perony skład pociągu do Witkowa. Pociągiem tym odjadą pielgrzymi powracający z Katedry, do której pielgrzymował Papież Jan Paweł II z okazji milenium śmierci św. Wojciecha.
|
|
Lxd2-26632 odsłonRobaczyn - Lxd2-266 z pociągiem specjalnym ze Śmigla do Starego Bojanowa przejeżdża przez most nad potokiem o wdzięcznej nazwie Samica.
|
|
Lxd2-26632 odsłonRobaczyn - Lxd2-266 z pociągiem specjalnym do Śmigla przejeżdża przez wieś Robaczyn.
|
|
Muchomor czerwony32 odsłon
|
|
MBxd2-22332 odsłonŚmigiel - MBxd2-223 obsługujący pociąg ze Starego Bojanowa Wąsk. do Wielichowa wjeżdża na stację w Śmiglu.
|
|
plików: 2617, stron: 55 |
|
|
|
|
|
12 | |
|
|
|
|