Najczęściej oglądane - Kolej
|
Tx111253 odsłon Buksztel - HF-ka wyjeżdża z terenu Czarnej Białostockiej i powoli jedzie w kierunku Kopnej Góry.
|
|
Tx111253 odsłonTrzy Słupki - Tx1112 z pociągiem specjalnym zmierza w kierunku Kopnej Góry.
|
|
Lxd2-32353 odsłonMichałowo - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. przejeżdża koło terenów leśnych niedaleko miejscowości Michałowo.
|
|
SM42-11453 odsłonChojnice, godz. 04.00 - SM42-114 ze składem pociągu nr 77420 do Gdyni Gł. czeka na godzinę odjazdu.
|
|
Ol49-353 odsłonGóra Kalwaria, odc. Kępa Gliniecka - Góra Kalwaria - Ol49-3 z pociągiem relacji Warszawa - Legionowo - Krusze - Grzebowilk - Pilawa - Góra Kalwaria - Skierniewice, uruchomionym z okazji 150-cio lecia kolei na ziemiach polskich, przejeżdża przez most na Wiśle.
|
|
ST43-36653 odsłonMunina - ST43-366 z pociągiem specjalnym RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE zbliża się do mostu na rzece San.
|
|
ST43-36653 odsłonZatyle, odc. Hrebenne - Bełżec - ST43-366 z pociągiem do Zamościa mija stawy na rzece Śwince zlokalizowane w miejscowości Zatyle.
|
|
Lxd2-33353 odsłonJędrzejów Wąsk. - Lxd2-333 ze składem pociągu specjalnego Towarowym przez Ponidzie czeka na godzinę odjazdu.
|
|
Lyd2-06953 odsłonZagórów - Lyd2-069 manewruje z węglarkami na stacji w Zagórowie.
|
|
Lyd2-06953 odsłonZagórów - cisza i spokój...
Nic nie zakłóca chwil oczekiwania na planowy odjazd pociągu towarowo-osobowego z Zagórowa do Witaszyc Wąsk.
|
|
Lxd2-32352 odsłonKlewki - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. przecina drogę lokalną koło miejscowości Klewki.
|
|
Lxd2-32352 odsłonKlewki Wąsk. - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz.
|
|
SN61-13952 odsłonSN61-139 jako pociąg specjalny z Nowej Soli wjeżdża na dawną stację Lipiny Odrzańskie.
|
|
MBxd1-20452 odsłonWołodrza - MBxd1-204 jako poc. specjalny do Brześcia Kujawskiego jedzie w kierunku Krośniewic.
|
|
MBxd1-20452 odsłonJózefowo - MBxd1-204 jako poc. specjalny do Brześcia Kuj. przejedża przez lasek pomiędzy Wielką Wsią Kuj., a Zbijewem.
|
|
Lxd2-24052 odsłonDobre Kujawskie - Lxd2-240 z pociągiem z burakami cukrowymi przeznaczonymi dla Cukrowni Dobre stoi na stacji w Dobrem.
|
|
ST43-36652 odsłonZgoda - ST43-366 z pociągiem specjalnym do Zamościa pokonuje most na rzece San.
|
|
Px48-175652 odsłonŚroda Wlkp. - załoga przygotowywuje Px48-1756 do nocnej służby z pociągiem specjalnym do Zaniemyśla.
|
|
Px48-175652 odsłonŚroda Wlkp. - Px48-1756 z pociągiem specjalnym z Zaniemyśla jedzie wzdłuż ul. Tadeusza Rejtana w kierunku stacji Środa Miasto.
|
|
Lxd2-33352 odsłonMotkowice - Lxd2-333 z pociągiem Towarowym przez Ponidzie wyjechał ze stacji Motkowice w kierunku Jędrzejowa.
|
|
Lyd2-06952 odsłonSucha Wąsk. - Lyd2-069 z pociągiem towarowo-osobowym z Zagórowa do Witaszyc wjeżdża na stację Sucha Wąsk.
Lokalizacja zdjęcia prawdopodobna
|
|
2WLs50-2088, WLs75-38 i Wmd-10152 odsłonRudy - przed lokomotywownią w Rudach stoją 2WLs50-2088, WLs75-38 oraz drezyna Wmc-101.
|
|
Px48-172451 odsłonPx48-1724 z pociągiem specjalnym do Kocmyrzowa w trakcie postoju w okolicy dawnego p.o. Topola Pińczowska.
|
|
Px48-172451 odsłonOdcinek Cudzynowice - Kazimierza Wielka, km. 51.? - Px48-1724 z pociągiem specjalnym przemierza szlak z Cudzynowic do Kazimierzy Wielkiej.
|
|
Px48-172451 odsłonKościelec - Px48-1724 z pociągeim specjalnym do Kocmyrzowa w trakcie postoju na stacji Kościelec Wąsk.
|
|
MBxd1-20451 odsłonMBxd1-204 jako pociąg specjalny do Brześcia Kujawskiego w trakcie postoju na stacji Boniewo.
|
|
ST43-36651 odsłonPrusie, odc. Werchrata - Hrebenne - w tym miejscu pociąg specjalny RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE odjeżdża od historycznego przebiegu linii 101. Tor idący na wprost łączy Werchratę z Rawą Ruską, natomiast tor, po którym jedzie ST43-366 został zbudowany w latach 50-tych XX wieku jako połączenie z linią 69.
Za plecami fotografa znajduje się granica z Ukrainą.
|
|
ST43-36651 odsłonOkolice miejscowości Florianka, odc. Susiec - Zwierzyniec Towarowy - pociąg specjalny RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE pokonuje w drodze do Zamościa łuk na szlaku Susiec - Zwierzyniec Towarowy.
|
|
ST43-36651 odsłonAntoninki - ST43-366 z pociągiem specjalnym RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE relacji Jarosław - Zamość przejeżdża przez las zlokalizowany niedaleko miejscowości Bałaje.
|
|
Las49-334351 odsłonBytom - Las49-3343 z pociągiem specjalnym Nocna Szychta na GKW stoi pod wiaduktem Autostrady Bursztynowej (A1).
|
|
Tx111251 odsłonGdzieś w Puszczy Knyszyńskiej, prawdopodobnie pomiędzy Podlipkami, a Królowym Stojłem - Tx1112 z pociągiem specjalnym z Czarnej Białostockiej do Walił przemierza leśne ostępy Puszczy Knyszyńskiej.
|
|
Lxd2-46550 odsłonKorzeniówka - Lxd2-465 z pociągiem z Tarczyna Wąsk. jedzie w kierunku Runowa. Pociąg zbliża się do mijanki Szczaki-Złotokłos.
|
|
Tx111250 odsłonCzarna Białostocka - Tx1112 przejeżdża przez wiadukt nad stacją normalnotorową. Ciąg dalszy wyprawy przez Puszczę Knyszyńską :)
|
|
Las49-334350 odsłonBytom Karb Wąsk. - Las49-3343 z pociągiem specjalnym Nocna Szychta na GKW opuszcza teren stacji Bytom Karb Wąsk. mijając semafor wjazdowy od strony Tarnowskich Gór.
|
|
Borsig 1145850 odsłonBiałośliwie Wąsk. - w trakcie 9. Zlotu Miłośników Kolejek Wąskotorowych, należący do MPK Poznań, Borsig 11458 wyjeżdża ze stacji w Białośliwiu z pociągiem relacji Białośliwie Wąsk. - Kocik Młyn.
Wyjeżdżającemu składowi przygląda się obsługa należącego do TWKP parowozu LOWA 26004.
|
|
Tx111249 odsłonPociąg specjalny z Tx1112 przecina skrzyżowanie z DW676 za ładownią Kopna Góra.
|
|
Px48-172449 odsłonUmianowice - Px48-1724 z pociągiem specjalnym relacji Jędrzejów Wąsk. - Kazimierza Wielka - (Kocmyrzów Wąsk.) przejeżdża przez most nad terenami zalewowymi Nidy.
|
|
Px48-172449 odsłonOdcinek p.o. Topola Pińczowska - Cudzynowice - Px48-1724 z pociągiem specjalnym do Kocmyrzowa.
|
|
Px48-172449 odsłonOdcinek Kazimierza Wielka - Donosy, ok. km. 54 - Px48-1724 z pociągiem specjalnym do Kocmyrzowa zbliża się do dawnego p.o. Donosy. W tle widać panoramę Kazimierzy Wielkiej.
|
|
Lxd2-32349 odsłonNosarzewo Borowe - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. przecina drogę lokalną koło miejscowości Nosarzewo Borowe.
|
|
Lxd2-32349 odsłonKrasne - Lxd2-323 z pociągiem relacji Mława Wąsk. - Maków Maz. za chwilę dojedzie do stacji Krasne.
|
|
MBxd1-20449 odsłonWołodrza - MBxd1-204 jako poc. specjalny ze stacji Ostrowy Wąsk. jedzie w kierunku Krośniewic.
|
|
MBxd1-20449 odsłonMBxd1-204 jako pociąg specjalny do Brześcia Kuj. w trakcie postoju na p.o. Ostrówki.
|
|
MBxd1-20449 odsłonŻórawice Kuj. - MBxd1-204 mija kolejny staw w drodze do Brześcia Kujawskiego.
|
|
MBxd1-20449 odsłonMBxd1-204 jako pociąg specjalny do Brześcia Kujawskiego mija semafor wjazdowy do stacji Boniewo.
|
|
ST44-17249 odsłonPiaseczno - ST44-172, wspomagana przez SM42-600, prowadzi do Jeziornej ładowny skład Innofreight`ów przeznaczonych dla EC Siekierki mijając rozjazd, na którym odgałęzia się bocznica do zakładów Polkolor.
|
|
ST43-36649 odsłonNowiny, km. 94,8 szlaku Susiec - Zwierzyniec Towarowy - ST43-366 z pociągiem specjalnym RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE przemierza łuk w lesie koło miejscowości Nowiny.
|
|
ST43-36649 odsłonOkolice Florianki, odc. Susiec - Zwierzyniec Towarowy - ST43-366 z pociągiem specjalnym RUMUNEM PRZEZ BAŁAJE przejeżdża przez Las Ordynacki.
|
|
plików: 2533, stron: 53 |
|
3 | |
|
|
|
|
|
|
|
|